Adsl ışığı yanmıyor

2.5 hafta önce aynı sorunu yaşadım teknik destek geldi adsl kablosunu yaptı gitti ücret ödemek zorunda kaldım. Şuanda aynı sorunu yaşıyorum Dsl ışığı yanıp sönüyor arada. Tekrardan müşteri kaynaklı denirse başka bir şirkete geçmeyi düşünüyorum kendi ekibiniz gelip yaptı sıkıldım bu saçmalıktan

Arıza kaydı açtım zaten dostum kontrol ediyolar binaya kadar olan aksamı

Beni sinirlendiren 2.5 hafta önce gelip yaptınız bunun için para ödedim. Yazık günah yani tekrar müşteri kaynaklı denirse ben kafayı yerim

Bak güzel kardeşim adsl kablosu priz değil tak çıkar yapılan yada dokunulan bişey değil bozulsun sürekli. Bilmem anlayabiliyo musun , kendi ekibin gelip kendisi tamir etti bozuluyorsa evet onun sorumluluğudur 2.5 haftada tekrar bozulan kablo adam gibi tamir edilememiştir. Bunun için 1 ayda iki kere para vermekte insanı sinirlendirir empati yap anlarsın

Dsl prizi neye benziyor bilmiyorum ama splitter yok direkt kabloları birbirine bağlayıp elektrik bandıyla yapıştırmışlar

1 Beğeni

Hocam dediğiniz gibi iç tesisatı yeni yaptırdıysanız ve TT gene iç tesisat derse TurkNet ekibinden teknik rapor isteyebiliyorsunuz diye biliyorum böylece iç tesisatta problem olmadığı ve TT kaynaklı olduğu Kanıtlanıyor ama önce teknik ekip gelip kontrol yapacak problem yoksa teknik rapor çıkarıyorlar diye biliyorum varsa 90 tl karşılığında onarıyorlar.

Tamam kardeşim sağolasın bilgilendirme için. Bekliyorum bakalım binaya kadar olan bağlantı kontrol ediliyormuş