Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma var!

Merhaba. 1.5 - 2 hafta önceye kadar her şey normaldi. TurkNet 'e geçebiliyordum ancak artık Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma var diyor ve TurkNet 'e geçemiyorum. 4 Ekimde taahhütüm bitiyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

Saha dolabında ki portlar dolmuştur. Başvuru hattını arayıp bi sor onlar ne olup ne olmayacağını söylerler.

Birkaç gün önce aradım ama maalesef internet veremiyoruz deyip geçiştirdiler. Tekrar arıyım ama teşekkür ederim.

Geçişlerde port gerekmiyor aynı port üzerinden sana hizmet veriliyor fakat fazladan 1 port boş olmayınca geçiş işlemi yapmıyolar. Sık sık altyapı sorgulamadan bak port boşalırsa geçiş işlemini başlat.

2 Beğeni

Türkneti tekrar aradım çok yardımcı oldular. Bazı internet sağlayıcıları taahhüt bitimine yakın altyapıyı kapatıyorlarmış. Türk telekom merkezine gidip açtırmamı önerdiler.

Türk telekoma gittim ve yukarıdaki arkadaşın dediği gibi boşta port olmadığını söylediler ve “İnternet sağlayıcıları taahhüt bitimine yakın altyapıyı kapatıyorlarmış.” olayını yalanladılar.

1 Beğeni