Acıbadem Kadıköy 3 Gündür İnternet Yok

yarın zaten 12’ye kadar çalışılır pazar zaten tatil bu iş pazartesiye sarkar 1 hafta da oyalarsınız teknik altyapı diye dalga dümenle geçer o süreç de

Komşuların interneti var mı?

Yakarım yıkarım ne ya. Hangi çağda yaşıyorsunuz? Bina ankastresini müdahale etti diye komşularını mahkemeye veren var.

Komşularda internet var

Türk Telekom’u da aradım biz zaten yardımcı olamayız sorununuzu TurkNet ile çözün dediler al işte buradan ya dayanıklı dövüş hep

1. Gündeyiz 5’e doğru gidiyoruz Evet hala sorun çözülmedi hala arayan yok hiçbir eylem yok müthiş süreci yönetiyorsunuz

kimse cevap vermiyor kimse sallamıyor sorunla bir başımıza bıraktınız bizi allah belanızı versin iptal ettiriyorum her şeyi zaten kurtulayım sizden

Arkadaşlarım sizi arayarak durumunuz hakkında detaylı bir bilgi vermişler. Şu an bir sıkıntınız var mı?

Hizmetinizi ve hat detaylarınızı şimdi bende kontrol ettim. Sorunsuz bir şekilde aktif olarak bağlantı gerçekleştirdiğinizi ve çevrimiçi olduğunuzu görüyorum.

Ara ara istenmeden de olsa bizim ve sizin elinizde olmayan durumlardan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Buna inanın sizin kadar biz de çok üzülüyoruz :frowning:

Sizden tek bir ricam olacak sadece… Sorun yaşadığınız zaman verdiğiniz tepkilere lütfen biraz daha dikkat edin. Sonuçta hepimiz bir insanız… Siz bağırsanız da çağırsanız da sorunların çözüm süresi neyse ona uymak zorunda kalıyoruz.

6 Beğeni