Abonelik Kurulum işlemi

13.09.2022 başvuru yaptık.Mesaj geldi, 2 ile 5 gün arasında randevu alınarak adresinize geleceğiz diye.Bu gün 5 inci günü arayan randevu alan olmadı.Yardimc8 olur musunuz?

Selamlar @TRSHOW, forum profilinize tanımlı müşteri numarası olmadığından kontrol sağlayamadım. Sorun devam ediyor ise özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım :raised_hand:t2:

@alperenatici merhabalar oncelikle rahatsız ettiğim içi özür dilerim gecen hafta cuma gunu türknetli oldum 48 saat içersinde kurulum ekibi tarafından aranacagım soylendi fakat hicbir sekilde aranıp randevu alınmadı bütün iletişim kanallarınızdan bu sorunla ilgili yazdım aradım ama verilen cevap aynı en kısa surede arancaksınız bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz evden iş yapan bir insanım

1 Beğeni

Merhabalar, aktif olarak devam eden destek kaydınız var mı? Aktif olarak devam eden kaydınız varsa bizimle bu destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

@Darkcrak destek kaydı olusturamadım gecen günlerde aradıgımda sikayet olarak algılanmıs

Selamlar @Guapo, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :raising_hand_man:

1 Beğeni