Abonelik iptali sonrası bildirilmeyen fatura sorunu

Bir yakınım geçmişte tavsiye üzerine abone olmuş ve uzun süre arıza sebebiyle çok mağdur olmuştu. Tabi sonra iptal etmişlerdi. Geçenlerde bize ulaşın sayfası ile kayıt açıp hiç kullanamadıkları günlerin iadesini istemelerinin güzel bir şey olacağını düşünüp yönlendirdim. Aman yarabbi bugün bir mesaj gelmiş ki evlere şenlik.
Mesajda borç hukuk bürosuna aktarılmış deniyor. Borç alacak sayfası birisi 50 diğeri 90 liralık iki fatura gösteriyor. +902127034371 numaranısını aradılar ve sadece o kadar uzun arıza süresi için 39tl indirim yapıldığını öğrendiler. Burada çok büyük vurgun var. Elimde Twitter destek hesabına attığım mesajın tarihi de var. O mesajdan öncesi ve sonrası epey kullanım olmadı arıza kaynaklı. Büyük bir vurgun bu.

1 Beğeni

Vurgun hem de büyük vurgun. :roll_eyes:

geç bakalım dalganı sen. 3 yıl önce büroya verilen borçtan kimsenin haberi yok. Ne tebligat ne sms. başına aynısı gelir umarum

Dalga geçmedim ki, daha önce sizin vurgun dediğiniz şeyin daha büyüğü olan 18 kuruşluk faturayı takibe düşüren Turkcell 4 yıl sonra 245 tl olarak bir tanıdığıma göndermiş. Eee haliyle ödedik. Eğe bir bilgilendirme yapılmamış ise bunu bir şekilde çözüme kavuşturur TurkNet bu arada sorununuzu sizin tabiriniz ile her şeyi çözen adama ilettim. Size dönüş yapacak.

1 Beğeni

Burada ki noktalar ne kadar geçmişte
ve

iptal sonrası bir fatura ve alacağın olup olamadığı sorgusu.

Ben de turkcell den hizmetimi sonlandırmıştım tüm faturaları ödedim 3 ay sonra 10 krş fatura çıkarmışlar. Tesadüfen görmesem 2 3 yıl sonra avukatlık ücreti vs girdirirlerdi

2 Beğeni

Merhaba @frknl, bana yakınınızın müşteri numarasını veya hizmetine ulaşabileceğim farklı bir bilgiyi özel mesaj üzerinden iletirseniz süreç içinde yaşanılan tüm durumlar için elimden geldiği kadar yardımcı olmaya ve bu durumu netliğe bağlamaya çalışırım.

1 Beğeni

buna benzer turkcell son faturamı ödedim sonrasında 7 lira için hacize verip 1200 lira istemişti ödemedim bazen böyle olabiliyor durumunuzu tahmin ediyorum eger şirketle bunu çözemiyorsanız bir avukatla görüşürün derim bilgi alın illa bir çözümü vardır