Abonelik Başlatamıyorum Yardım

Açık adres bilgisi nedeniyle görsel kaldırıldı 

TurkNet 'e başvuru yapmıştım süreç çok uzadı diye iptal ettim başka yere başvuru yapmadım tekrar başvuru yapmak istediğimde zaten devam eden bir başvurum varmış gibi gözüküyor sistemde müşteri temsilcileriyle görüştüğümde başvurunuz iptal edilmiş devam eden başvuru yok diyor yardımcı olamıyorlar sanırım arka planda sistemde sıkıntı var çözüm istiyorum ve başvurumu tekrar yapmak istiyorum

1 Beğeni

Merhaba, @can.06 Özelden telefon numaranızı alabilir miyim. Yardımcı olmaları için yetkili arkadaşa ileteceğim.

2 Beğeni

@can.06 merak etme yardımcı olacaklardır. Diğerini iptal etmeden yenisini başlatamıyorlar.

1 Beğeni

bendede aynıydı 1 2 güne kendiliğinden düzeldi.

2 Beğeni

Yarın bir ay olucak maalesef çözüm arıyorum bir aydır

Aynı durumdayım bende yardımcı olabilecek varmı ttnete başvuru yapıyorum direk iptale düşüyor başka yerde devam eden başvurunuz var diye. Ama bugün 16:30 itibari ile internet aboneliğimi kökünden kapattirdim buna rağmen başvuru yapamıyorum

Selamlar @muhsin42, bizden aldığınız hizmete ait müşteri numarasını benimle paylaşır mısınız?

1 Beğeni

@alperenatici Aynı durumdayım lutfen yardımcı olun ttnete başvuru yapıyorum direkt iptale düşüyor başka yerde devam eden başvurunuz var diye. Ama iptal edeli hizmetimi 2 hafta oluyor internet aboneliğimi kökünden kapattirdim buna rağmen başvuru yapamıyorum

Selamlar @Sahen, iptal talebinizin dün (07.02.2023) alındığını görüyorum. İptal gerçekleştirdikten bir süre sonra farklı sağlayıcıdan hizmet alabilirsiniz.