92.000 TL notebook olur mu

Yapan firmaya deyse derimki valla degiyor buna alan kisinin aklindan suphe ederim msi asus var lenova var iken

1 Beğeni

O paraya araba alınır der susarım.

Şaşirmadim alisiyoruz yavaş yavaş :))
@ssy1979 hiç gormesin bu konuyu açar agzini yumar gozunu valla :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Beğeni

Yettim gariiiiii :slight_smile: Döviz 7-8 8 lerden 20 lere çıkıp 15 lere inince halay çeken finans dehalarının gözüüne sokmak lazım bu rakamları :slight_smile: Onların eseri bunlar hep. Uçuyoruzzzzz huloğğğğğğğğ :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 Beğeni

Onlar yaşli Teknoloji bilmez ya😌
:joy::joy::joy:

VAr var gençleride var çok değişik kafalar yaşıyorlar onlar teşhisi koydum :slight_smile: system bir önceki yazdığımıda silmiş yahu :slight_smile:

selam
daha pahalı laptoplarda var
Monster Semruk S7 V8.1.2 17,3" Oyun Bilgisayarı
ön sipariş fiyatı : 127.499,00 TL
pahalı cıhazları bozmayada gelmez tamiri bile pahalı olur .-_-

1 Beğeni

iPhone gibi değil mi

Şuraya modemdeki bağlantılı cihaz listesini koysam muhtemelen Apple’dan hisse alırım :joy: Sonra adımız çıkıyor iPhone kuyruğuna girdiler filan diye. Çünkü yurdumdaki geriakıllı bir kitle orada sırada olan taş çatlasın 500 kişiyi 84 milyona örnek veriyor. 20 yılın garabeti :joy: Talep varsa arz olur. Her ürünün alıcısı vardır. Alan niye alıyor değil, alamayanın alması için neler yapmalı diye düşünseler iş bitecek. Ama batı bizi feci gısganıyor :joy::joy:

2 Beğeni

Bu pcleri alanlar oyun oynamak için almıyor ki … Render için taşınabilir cihaz arayanlar için biçilmiş kaftan.
Örnek olarak benim birader tapu - kadastro okuyor. Dronlarla okulu 3d tarayıp dönüşümlü olarak mobil cihazlarla render işlemi yapıyorlar.
Monster T5 (T7 de olabilir) RTX 3070 15k para verip almıştım. Şuan 40k dayanmış. Elektronik cihazlar döviz bazlı hesaplarsak cidden cüzi fiyatlara satılıyor. Elin 1000 birim paraya aldığı cihazı bizler; döviz çarpanı, algısı vergisi , verginin vergisi ayak bastı parası , haracı derken evi - arabayı ipotek edince anca alabiliyoruz.

2 Beğeni

Yalnız Casper eskisi gibi değildir be :joy:

Gençler laptop pahalı değil biz fakiriz olaya farklı açıdan bakmaya çalışın :slight_smile:

2 Beğeni

Firma kotu demedim zaten illa ki degismistir ama kişisel fikrim tasarim ve ozellik olarak baska markalara bakardim

1 Beğeni