9 milyon crc hatası?

TP-Link ARCHER-VR300 Wireless VDSL/ADSL Modem Router : Amazon.com.tr: Bilgisayar
şu modemi var bide güzel bir şeye benziyor. Senin modemini bulamadım.

1 Beğeni

bekle göstereyeceğim.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ama keneticin hangi modelini almalıyım bütçeme uygun olan. Birde TP-Link ARCHER-VR300 Wireless VDSL/ADSL Modem Router bu modemde hoşuma gitti. Almışken uzun süreli bir şey almak istiyorum.

Bütçe olarak Keenetic Extra Dsl modelini önerebilirim size hem bütçenize de uygun.

Vr300 aldırmamamın sebebi özellikeri şuanki modellere göre düşük kalıyor.
Görmek istersen buyur. Bi önceki modemim

Aa bu modemin modeli miydi? İnternete yazınca bir sürü çıkmıştı da. Dikkat etmemişim. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

3 antenli 5 antenli olması pek ifade etmiyor . 3 antenli olan hepsini eleyip geçiyor.

tp link vr400 v3 2 anteni olması çekim gücünün az olduğu anlamına gelmiyor.

Senin modemini internette bulamıyorum. Modelini yazıyorum ama seninkine benzeyeni göremedim daha. Ben mi göremiyorum acaba.

tp link vr2100 yaz çıkar :smiley: ama alamazsın bütçene uymaz

1 Beğeni

vov 900 tl nerdeyse biraz tuzluymuş fiyatı :smiley:

1 Beğeni

vr300 özelliklerinde 5g si olması ve hızı tam vermesi başka bi özelliği yok

vr400 v3 yeni çıktı diğer modellerde olan
mi mimo ve mesh işte vs… vr2100 bazı özelliklerini taşıyor

1 Beğeni

vr400 v3’te snr ayarlarını değiştirebilir miyim?

1 Beğeni

bunada bakabilirsin seçim senin @Darkcrak kullanıyor hiç bi modemi kötülemek amacım değil. sadece bilgi amaçlı

1 Beğeni

sadece keenetic ve asus modellerinde var. o yüzden herkes onu alıyor.

keenetic extra da olan ve vr400 v3 . olmayan tek şey snr ayarı olmuyor.

ikisindede mesh var.
vr400 de mi mimo var oda bir den fazla cihazı aynı anda internete bağlıyor.
gigabit portları var.

1 Beğeni

teşekkür ederim keneetic almayı düşünüyorum.

1 Beğeni

sen bilirsin sorunsuz olarak iyi kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

vr 600 v3 modeli vardı akşam 7 8 den sonra crc çoşuyordu sattım gittim keentic aldım sıfır problem

1 Beğeni

Evet ben de düzeldi sandım sorun ama büyül ihtimalle modemle alakalı gibi duruyor. Ben de keneetic alıcam.

Ben zxyel vmg3625-t50b modem kullanıyorum senin sorunun harfi harfine aynısını yaşıyordum ben sorunu sadece ipv4 veya sadece ipv6 ayarına alarak çözdüm çünkü modemde ipv4/ipv6 ayarına aldığımda bağlı cihazlara iki ip türünüde atamaya çalışınca hata oluşuyor ve internet ışığı yandığı ve hat değerlerinde sorun olmadığı halde google a bile giremiyordum taki modemi kapatıp açıncaya kadar bir dene derim

1 Beğeni

Teşekkür ederim aslında yeni modem almayı düşünüyordum ama dediğin gibi bir denerim.