8 şubat gününden beri internetim yok!

Yillardir TurkNet kullaniyorum altyapi adsl di vdsl yoktu ilk baglanti zamani da cok zorluklar cekmistim 15 gun kadar sürmüstü internetin gelmesi şimdi gelelim konuya ayin 8 inde yani 08.02.2021 gunu internetim gitti komple adsl isigi yanmiyordu normalde de 8-9 mbit civarı hız alabiliyodum belki gelir diye bekledik 09.02.2021 saat 00:30 civarinda destek kaydi olusturdum sonra 2 gun kadar sonra birileri gelmis ben isteydim o anda sonra internet geldi aksam eve geldim bir baktim modemde 4 mbit hiz testlerinde 3 mbit internet var ayni destek kaydini kapatmadan tekrar yazdim hizim 4 olmus diye sonra cevap geldi altyapiniz artık en fazla bu hıza çıkabiliyor altyapınız vdsl e gecis yapmis isterseniz vdsl e gecirelim tamammi tamam onay verdim. Gecen cumartesi degil ondan onceki cumartesi yani tam 2 hafta önce oluyor bunlar. Onay verdikten 2 3 gün sonra pazartesi yada salı gunu telekomdan birileri geldi hız düşüklüğü sorununuz vamış dedi bende dedimki hayır vae alt yapısına geçirilecek hat size yanlış bilgi verilmiş dedim neyse biseyler yaptilar internet gidecek dediler tamam dedim normal hat değişiyor sonuçta ve internet gitti yani hepi topu 3 mbit interneti de 2-3 gün kullanabildim geçen hafta cuma gunu TurkNet geldi yine diyor ki hız düşüklüğünüz varmış dedim ki hayır hat vae ye geçeçek zaten adsl de 3 mbit alabiliyodum son hız buymuş dedim kutuya baktılar kutuda etiket yok 48 saat icinde turktelekom yine gelecek dedi aradan gunler gecti bugun cuma oldu gunlerdir her gun ayni destek kaydina mesajlar yaziyorum hep aynı cevaplar geliyor aciliyeti bildiriyorum vs vs. Ne yapabilirim sizce artik umudu kestim ayin 8 inden beri internetim yok telefonlardaki tum paketler de bitti ek paket almaktan yorulduk sizce ne yapmaliyim ? TurkNet i iptal etme noktasina geldim turktelekom saha ekiplerine ulasabilsem diycem sizde boyle bir ariza kaydi varmi bana kesinlikle yok diyecekler TurkNet in tt ekipleri icin kotasi falan oldugunu okudum bir yerde acaba boyle birsey mi var ki ?

1 Beğeni