79Mbps sınırı hakkında

Merhaba, taşındığım hanede hattı daha yeni düzelttirebildim ve değerlerim aşağıdaki şekilde görünmekte. Atanabilir hızı vesaire göz önüne aldığımızda hattımda bir kısıtlama olduğunu görüyorum. SNR’yi 11 de yapsam 3’de yapsam hep hızım 79xxx kbps ile sınırlanmakta. Bunun kaldırılması adına destek kaydı oluşturdum iki kez ancak arkadaşlar yardımcı olamadı. Forumda bu durumla ilgilenebilecek biri var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Abone no: 2199995

8dB SNR dolayında atanabilir hız ve değerlerim ise şöyle:

@EFG @Baran

Hattınızda DSLIM kilidi bulunmaktadır. Hızım düşük diye kayıt açtığınız zaman Network ekipleri yardımcı olacaktır.

1 Beğeni

Yazıyorum da bana genellikle hattınız zaten sınırda ya da TT bunu kontrol ediyor gibi yanıtlar veriyorlar bu nedenle de çözüme ulaşmıyor destek kayıtlarım :confused:

1 Beğeni

Arka planda ilgili birime konuyu iletiyorum en kısa sürede gerekli işlem sağlanacaktır.

2 Beğeni

Teşekkürler Baran Bey. Peki tekrar destek kaydı vesaire açmam gerekir mi ?

2 Beğeni

Tekrardan kayıt açmanıza gerek yok arka planda kontroller sağlandıktan sonra işlem yapılacaktır. Yapmanız gereken bir durum olursa tarafınıza dönüş sağlayacağım. Rica ederim, iyi geceler dilerim :hugs:

3 Beğeni

İlginiz için teşekkürler :slight_smile: İyi geceler dilerim.

3 Beğeni