75 mbit Pakete Geçiş Yapmama Rağmen 35 mbit Tanımlı

35 Mbit paketten 75’e geçiş yaptıktan sonra sorunsuz kullanmaktaydım. Ancak geçişten 1 gün sonra gece otomatikmen 35 mbite düşürüldü hızım. Ancak paket bilgilerimde 75 mbit üzeriden ücretlendiriliyorum. Destek kayıtlarından da yazmama lazım kaç gündür bir geri dönüş yapılmamakta. Sorunu nasıl çözebilirim? Nasıl ulaşabilirim? Şuan haksız kazanç elde etmekteler.

Paket biriminde yoğunluk yaşanmakta size en kısa sürede cevap verilecektir. Destek kaydına ek olarak hız profilinin güncellenmesini istiyorum yazabilirsiniz.

1 Beğeni

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Bir süre daha beklemekten başka yapabileceğim bir şey var mı peki?

1 Beğeni

Hız düşüklüğünden kayıt açabilirsiniz. Muhtemelen Bir iki gün içinde pandemiden dolayı en geç haftaiçi düzeltip size bilgi vereceklerdir.

Sıkıntı hız düşüklüğü değil aslında durum bu şekilde ilk geçişimde 78 mbit tanımlandı sonrasında bilgi verilmeden tekrar 35 e düşürüldü hattımın limiti

Yeni üyelik başlattığım için tek görsel izin veriyoru o yüzden tek tek atabildim kusura bakmayın.

Hazırda kayıt varsa bir şey yapmanıza gerek yok. Yeni oluşturacaksanız benim dediğim gibi yapmanız süreci hızlandırabilir.

Bu paket birimi ayrı bir birim mi? Nasıl bir yoğunluk yaşanıyor olabilir? :roll_eyes::face_with_monocle:

Pandemi sürecinde yeni aboneler çoğaldı yoğunluk bu yüzden.

1 Beğeni

Yoğunluğu anlıyorum ancak sıkıntı kısım halihazırda kullanmaya başladığım hizmetin bilgi verilmeden düşürülmesi. Üstelik ödemeyi benden yüksek paketten alıyorken. Peki düşürürken meşgul değilken yükseltirken nereden geliyor bu yoğunluk? başka bir sebebi varsa bilgilendirin lütfen.

1 Beğeni

TurkNet neden hızınızın kısıtlanmasını istesin? Sistemsel bir hata olmuştur.

1 Beğeni