7 gündür internet yok

Başlıkta da yazdığım gibi 7 gündür evde internet yok. Müşteri hizmetleri sürekli aynı şeyi tekrar ediyor: “Türk Telekom kaynaklı genel bir arıza biz bir şey yapamıyoruz.” Belli ki Türk Telekom çalışanları hiçbir şey yapmıyorlar, bu konuda da TurkNet çalışanları hiçbir şey yapmıyor. Ben müşteri olarak TurkNet ile muhatapım, TurkNet de müşteri olarak Türk Telekom ile muhatap olmak zorunda. 7 gündür giderilmeyen bir arızaya gerekli müdahaleyi yapmalıdır diye düşünüyorum. 2 farklı aboneliğim var bu saçmalık yüzünden ikisini de sonlandırmayı düşünüyorum. Gerçekten çok büyük saçmalık…

Mahallede türk telekomun ekip arabalarından 1 tanesini gördüğünde onlara belirt çok kısa sürede düzelteceklerdir. Muhtemelen senin oranın sıkıntılı olduğundan haberleri yoktur tt ekibinin… Ya da git santrale saha dolabının nosunu ver kendi evinden bahset 24 saat içinde düzeltirler… TurkNet’in elinden sadece iş emri vermek gelir başka hiç 1 şey yapabilecekleri yok sadece “alo şurası arızalı düzeltisi lazım gereğini yapın vs vs” daha ötesi yok. Dertlerini kaynağı şu tırnak arasındaki cümleden ötesi değil…
Bu arada bayağı şaşırdım bu durumda olmana bana kalsa ilk 24 saatte adamların kafasını yemeye başlamıştım… 1 hata olacakta ben 1 hafta bekleyeceğim imkanı yok! İşini başkasına bırakırsan böyle olur.

1 Beğeni

Merhaba @Powerb, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bana özel mesaj üzerinden durumunuzu detaylıca müşteri numaranızla birlikte iletirseniz size bu konuda yardımcı olmaya ve destek vermeye çalışabilirim.

Size özel mesaj yollayamıyorum.

28 Nisan Perşembe günü saat sabah 11:00 civarı internet kesildi. O zamandan bu zamana hiç bir şekilde internet gelmedi. Müşteri hizmetleri sürekli aynı şeyi tekrar ediyor. Türk Telekom kaynaklı genel arıza deyip geçiştiriyorlar. Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bir arıza görünmediğini söylediler. Ancak müşterileri olmadığım için kısıtlı bir bilgi verdiler. Direkt olarak adresimi göremedikleri için, kesin bir şey diyemediler. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim…

1 Beğeni

Ben size özel mesaj attım. Oradan iletişimimize devam edelim lütfen.