5 Gündür Gelemeyen Teknik ekip

Arkadaşlar 5 gün önce bulunduğum siteye fiber geldi TurkNet öncesinde TTNet geldi bağlantıyı yaptı şimdi gerisi turknette dedi , 4 gün oldu destek kaydına yazali daha ekibi bekliyorum ya Allah aşkına teknik ekip neredeyse ben kendi aracımla alıp geleyim kapıya yapacağı tek şey bina ankastresinde fiziksel bağlantı yani 10 saniyelik iş nasıl çözeriz harbiden zor durumdayiz , bir de pazar günü çalışıyor mu ekipler

Ekipler Pazar günüde çalışıyor. Eğer kablonuzun yerini biliyorsanız. Elektrik bandı yardımıyla kendinizde bağlantıyı yapabilirsiniz. VDSL mi ? Fiber mi ? Yani bakır kablo mu gelen ? Fiber ise Türktelekom ekipleri tüm her şeyi yapar. VDSL ise TurkNet(Teknofix) Ekipleri yapar.

Eski ankastre kutusu olsa kendim baglanabilirdim fakat fiber geldi diye ankastreyi yenilemisler hangisi hangi dairenin kablosu hiç anlaşılmıyor

Oranın fotosunu atar mısınız ? Elinizde pilli zil varsa evinizdeki dsl kablonuza takınız. Ardından aşağıdan kontrol kalemiyle kablonuzu tespit edebilirsiniz. Zil çalarsa o sizin kablonuzdur. Evde bir kişi daha olmalı haber verecek. En kolay yöntem budur. Siyah bir dolap mı gelmiş yoksa Bakır ankastre kutusunu yenilemişler mi ?
Teknofix’e ulaşmak için

Birazdan resmini atacağım malesef elimde zil yok , fakat benim anlamadığım belirgin bir çözümü varsa bildirirseniz çok mutlu olurum

1 Beğeni