4 gündür internetim yok

Slm arkadaşlar son 4 gündür hep ariza yok saat 13 bitecek sonra yok saat 20 de bitecek 4 gündür böyle yetkili arkadaşlar varsa devre numarası vereyim bakabilirmi tşkler şimdiden

1 Beğeni

@EFG @Baran @CKLasT yönetici arkadaşlar ilgilenecektir.

1 Beğeni

Destek no diyeceğim ama bugün genel sistem sel sorun var destek kayıtlarında görünmüyor

Mesaj olarak atarsan ilgilenmesini sağlayayım abone no vs…

1 Beğeni

Şu anlık bir problem gözükmüyor.

1 Beğeni

Devre numarası 8841853486

1 Beğeni

Arıza yok ama. Online yerde arıza var mı görünüyor. Öyle mi.

eğer öyleyse genel bi sorun çünki herkeste var şuan

Ariza var 4 gündür İnternet yok lütfen bakaramisiniz

1 Beğeni

ben yazdım arkadaşıma bakıp geri dönüş sağlayacaktır.

Tşkler bilgi bekliyorum

1 Beğeni

Sorun çözüldü diye yazmiş şimdi ama sorun halen devam ediyor İnternet yok

1 Beğeni

Arıza bilgisi gözükmüyor ve internet bağlantınız yoksa Teknik & Destek - Yardım Merkezi - Arıza bölümünden destek kaydı bırakabilirsiniz. Net Uzman ekibi inceledikten sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

1 Beğeni

Baran bey yukarı da yazdim 4 gündür yok saat 12 kadar ariza yok 18 kadar dün bir yetkili aradi kablo arizasi dedi bügün sabah bir başka yetkili destek kaytina sorun çözüldü yazmiş yalan çözülmedi İnternet yok bügün 5 gün oldu

Siz çözüldü yazınca ben arıza giderilmiş olarak anladım, bu süreçte TT ekiplerinin arızayı çözmesini beklemeniz gerekmektedir. Net Uzman ekipleri arka planda konunun takibini yapıyor.

1 Beğeni

Şuan ki destek kayıt numaranızı alabilir miyim. Açıksa

48621081 destek no buyrun

1 Beğeni

Modemdeki bütün ışıklar yanıyor mu acaba

Merhaba @kenan34, sorununuz için ben size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım. Hızlıca durumu arkadaşlarıma iletiyorum. Gelişme oldukça sizinle iletişime geçerek bilgi vereceğiz. İstediğiniz zaman bana özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

Dsl yanmiyor 5 gündür ayni

1 Beğeni

Tşk sağol ama resim attim müşteri hizmetleri dalğa geçiyor zoruma gidiyor

1 Beğeni