3625-T50B Modemde ipv6 kullanmak için hangi yazılım lazım

3625-T50B Modemde ipv6 kullanmak için hangi yazılım lazım

Bildiğim kadarıyla;

da da paylaştığım gibi;

V550ABPM3b2_F0 diye biliyorum.

ayarladım sürümü yükledim ama ipv6 çıkış yapamıyorum ne yapmalıyım

modemde ipv6 ayarları tamam ipv6 tanımlı pcde ipv6 internet bağlantısı yok diyor

Merhabalar

Bazı yazılımları yapmamanız daha iyi. Ona göre bir yazılım değil çünkü. Kullanıcı adı ve şifresi değişiyor. F0 yükleyince. İpv6 geliyor ama bir daha içine giremiyorsun.

nasıl yani ben modeme kablo çektim wifi şifremi düzelttim suan internet bağlantım var ama ipv6 çıkış yapamıyorum

F0 sürümünü yüklediniz mi ?

evet yükledim aktif olarak çalışıyor suan

Tek onda çalışıyor diye biliyorum. Ayarları yaptıktan sonra yeniden başlatmak gerek.

Suan yeniden basliyor acilsin bildiriyim

geldi hocam modem kendine ama yine pcde ipv6 internet erişimi yok diyor

Size hiç ipv6 maili geldimi yada açıldığına dair ?

Rainbow six oynuyordum int gitti geldi ipv6 adresim suan modemde gözüküyor ama mail gelmedi

birde bende static ip var ondan olabilirmi normalde N/A Yazan yerlerde sayılar harfler var

OİMDEN Teknik bilgilerden kontrol ettim ip yok yazmıyor static ip de yazmıyor ipv6 da

İpv6 ayarlasan bile sorunlarla karşışa bilirsin. Oyunlarla ilgili ve bazı cihazlar internete girmemeyle ilgili.

Hocam gelsinde o sıkıntı değil oynadığım oyunlar zaten R6 Cs valo tarzı oyunlar onlarda yabancı ülkelerde sunucusu olduğu için ipv6 desteklediklerini düşünüyorum

Static ip iptal ettiriyimmi o mu sıkıntı çıkarıyor acaba

Statik ip sıkıntı çıkarmaz. İpv6 tam iyi çalıştırmıyor olabilir. Destek kaydı açıp bilgi alman en iyisi.