35mbps VDSL Internet ile Geforce Now Kullanamamak

Merhabalar,
TurkNet’in 35mbps’lik internetini ethernet aracılığıyla kullanıyorum. 35mbps internetin geforce now’da 1080p’ye yeteceğini gördüm fakat 720p ile bile net görüntü alamıyorum ve sürekli donmalar yaşıyorum. Bu sorunun internetimin stabil olmamasından kaynaklandığını düşünüyorum. Altyapı ile alakalı bir sorun olma ihtimali var mıdır yoksa internetimin hızı geforce now kullanamayacak düzeyde midir? Sorunun frame-loss ile alakalı olduğunu düşünüyorum fakat bunu nasıl çözebilirim? Yeni kullanıcı olduğum için resim paylaşamıyorum bu yüzden sonuçları aşağıda yazıyla aktarıyorum.

geforce now testi TR Central 1= bandwith:35mbps frame-loss:9.5% latency:27ms
TurkNet sitesinden hız testi= download:32mbps upload:5.5mbps latency:21ms(TR Istanbul TurkNet)

aynı sorunu ben de yaşıyorum,geçen konu açtım kimse cevap yazmadı.35 mbps pakete sahibim hatta download’da 40-45 mbps görüyorum ama sürekli anlık donma sorunu yaşıyorum,5-10 saniyeliğine tamamen bağlantı gidip geri geliyor.Diğer evde Superonline’ın 25 mpbs fiberi var,onda kesinlikle böyle bir donma yaşamadan 720p’de oynayabiliyorum.