35 mb paketten 100 mb pakete geçiş problemi

Merhaba ben de aynı şekilde TurkNet’te ADSL den VDSL e geçiş yaptığımda 3 gündür hiçbir şekilde internete bağlanamıyorum. Telefonlarına ulaşmak zaten imkansız destek kısmına yazdım oradaki personel de absürt cevaplar verdi sanki ne yaptığımı bilmiyormuşum gibi üstüne ben geri yazdım uzunca bir süre geri dönüş olmadı şu an DSL ışığım yanıyor fakat internet ışığım yanmıyor. Tekrar tekrar yazdım destek kısmına en son saha ekibi yollayalım dediler yollayın dedim onu da bekliyorum hala dönüş yok. En son ben kendim birini çağırdım bu işlerden çok iyi anlayan birini(TurkNet saha ekibi kendisi tanıdığımdır). O da gelip baktı yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra abi senlik hiçbir durum yok IP gelmiyor dedi. Yani paketimi tanımlamışlar fakat aktif hale getirilmemiş. Bunun inanılmaz bir caydırma politikası olduğunu düşünüyorum. Eğer değilse defalarca tekrar tekrar kurulum yapmama rağmen neden bu internet hala gelmiyor? yanlış yapma ihtimalim varsa bile zaten defalarca yaparak bütün kombinasyonları neredeyse denedim. Ki bu kadar spesifik bir şey olduğunu zannetmiyorum altı üstü kullanıcı adı şifre ve modem kurulum ekranı. Çözülsün artık lütfen ya çok mağdur oldum

Özel mesaj üzerinden modem hat değerlerini paylaşır mısınız mümkünse