3 gündür İnternet Erişimim Yok

Merhabalar,

3 gündür internet erişimi sağlayamıyorum. Sorun ping yavaşlık vb. değil komple internetim ve telefon hattım yok. Evden çalışma yapılan bu dönemde inanılmaz bir mağduriyer mevcut.

Olay şöyle başladı; 2 gün önce sokağımızdaki kutuda TT ekipleri altyapı değişikliği yaptılar ve o günden beri internete ulaşım sağlayamıyorum. Binamızdaki TT abonleri 1-2 saatlik kesintinin ardından kullanımlarına devam ediyorlar. Çalışma yapan ekiplerle yüzyüze görüştüm, TT kaynaklı bir sorun olmadığını TurkNet ekiplerinin hattı yeniden aktif etmeleri gerektiğini söylediler.

Ancak 3 gündür arıza TT ve TurkNet ekipleri arasında birbirlerine atılıyo. Arıza tespiti yapılıyor mesajı benimle günde sadece 1 kez sabahları otomatik olarak paylaşılıyor. Sorun şu ki esasında arıza yok, sebep belli.

Bu süreçte en kötü olan şey ise gerçekten bu arıza için aslında kimsenin birşey yapmaması. Sadece TT iş emri üzerinden arıza sende mi bende mi oyunu oynanıyor. Ne bana ulaşan bir TT yetkilisi var ne de TurkNet yetkilisi var.

Konuyla ilgili destek için her kanalı deniyorum bir de burayı denemek istedim. Çünkü TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden süreç zerre ilerlemiyor ve tabiri caizse müşteri hizmetleri ölü taklidi yapılıyor.

Destek No: 39187192

4 gün oldu bir kişi bile çıkıp birşey yapıyoruz demedi, gerçekten tebrik ediyorum bu kadar başarısız olmak da zor iş.

Aynı şekilde çalışma yapıldıktan sonra benim de internetim yaklaşık 6-7 saatliğine gitti ve geldiğinde normalde 30-32mbps hız alırken 3-4mbps hız alıyordum bu konunun hala çözüme ulaşmasını bekliyorum 14 gündür.Sizin hiç yokmuş internet daha sıkıntılı umarım çözersniniz en kısa sürede.Eğer bu çalışma olmadan önce yapa altyapısındaysanız sorun yüksek ihtimalle ondan kaynaklı bana da yapa altyapısı iptal olduğu için böyle bir sıkıntı yaşadığım söylendi,o yüzden vae altyapısına geçiş başvurusunda bulundum,sizde aynı yolu izleyebilirsiniz.

5 gün oldu internetimiz halen yok. Bire bir TurkNet çalışanından arızalarla ilgili günde sadece 1 kez aksiyon aldıklarını fazla bişey yapamadıklarını öğrendim.

Ayrıca destek merkezine her mesaj attığımızda listenin sonuna atılıyormuşuz boşuna oraya yazmayın da dediler.

4 gündür internetim yok vpn hariç giremiyorum bende !