28 ms nere 108 nere

BU OYUNDA 28 MS LE.OYNARKEN NEDENSE 2 AYDİR ,100 VE UZERİ SAKAMİ BU NEZAMAN DUZELCEK ACABA valahi artuk biktim usandim yokmu bir yetkili bu msla yayin acilirmi allah askina musteri no 1522298

1 Beğeni

Aynı sorunu bende akşamları yaşıyorum ve 116 ms ping ile 285 ms ping arasında git geller oluyor gece 02.00 den sonra ping 85 ms ye 03:00 den sonra da 56 ms ye düşüyor… Ve ne açıklama yapılıyor ne bilgilendirme var… Eğer TurkNet in tr sunucuları kaldırmıyor ise yeni sucular açmalısınız yoksa bu gidişle müşteri kaybına ve ülkeden kısa sürede yok olmaya mahkum olacaksınız

1 Beğeni

modem ara yuzu kullandigim paket 75 megabit
daireme.kadar %100 bakır cat6

1 Beğeni

sahsimn 3aboneligim.var ailemle 6neden ilgilenmiyolar insanlara artik

1 Beğeni

böyle firmalara yol vereceksin birebir ekip göndermiyorlar ise iptal edeceksin ki ben temmuz da 4 senelik aboneliğimi iptal edeceğim. Çünkü netspeed in verdiği hızı TurkNet veremiyor. TurkNet in verdiğini ttnet veremiyor…

hayir destekde actik anlamadin sorun ne 75 den 55 aliyorum sin 5 saattir sorun yok simdide turk telekoma.ilettik felan bakalim.ne olcak rank kasiyorum siralana 120 yayin acamiyorum zararimi kim.karsilicak acaba merak ediyorum

1 Beğeni

son 3-4 gündür bende de akşamları pingler 200+ oluyor bir çözüm artık…
image

edit: Dün gece pingler sadece yurt dışı fazlaydı fakat bugün her türlü fazla anlam veremiyorum…

suan internetde gitti :slight_smile: valahi cildirmis durumdayim allah sahittir

internet ms bakarmisin 8db aldm gine ayni

valahi pes biktim artik

Son 2 haftadır aynı sorunu bende yaşıyorum akşam 7den sonra 300’lere çıkıyor gece 2’ye doğru düşmeye başlıyor ve teknik desteğe onlarca kayıt açtım sürekli otomatik yanıt aradığında zaten ulaşılamıyor biz oyuncular olarak kanser olmamıza ramak kaldı.

valahi ahmet deliriyorum artik memnun oldugum hizmetden nefret etmeye basladim geridini sen dusun

Bu konuyla ilgili forumda açıklama mevcut sanırım görmediniz.

ama bu ping savasim 2 aydir devam ediyo

Bir aylığına statik ip alıp deneyin isterseniz. Bölgenizde ki ip blokları veya mesafeniz etkili olmuş olabilir.

iptal etmistim ondan dolayimi oldu acaba orasi muamma

saha dolabiba yakinlik 80 metre

Neyi iptal etmiştiniz?

2 gub once 50 100 ms di ondan sonra statik ip iptal ettikden sonra ms tavan yapti ms sorunu ondan dolayi olcagini sanmiyorum

statik ip iptal etmistim ama.ondan olcagini sanmiyorum

1 Beğeni