22 gündür düzelmeyen hız düşüklüğü

22 gündür düzelmeyen hız sorunum snr değerim 10-11 lere gelince 35-40 mbps hız alıyorum ve oda 5 dk sürüyor kopuyor ve 7-8 snr değerleri görüyorum direkt hızım 5 mbps düşüyor gece 4 sabah 7 arası internet düzeliyor 35-40 mbps arası 22 gündür ekip bekliyorum gelen giden arayan soran yok bugün aradım bana en geç gün içinde döneceklerini söylediler (22 gündür aynı kelime bilinç altıma işledi rüyamda Türk Telekom ekiplerini görüyorum :D) hat değerlerimi attım ne yapabilirim teşekkürler

Selamlar, ekiplerimiz arka planda bu sorunu çözmek adına işlem yaptıklarını belirtmiş ve 18 Haziran 15:00 sularında sizi aramışlar. Şuan için ne yazık ki ek bir işlem yapamıyoruz. Konuyu elimizden gelen en kısa sürede çözeceğiz.

Hocam sorun iç tesisatlık gibi duruyor.Ya yanlış veya kötü ek yapılmış,ya da direkt port arızalı.Kimse de yardımcı olmaz bu konuda,sorumluluğu sana atıp elektrikçi çağır derler.Hizmet verenlerin yapması gereken şeyler,hizmet alan birinin yapmak zorunda olması sadece bizim ülkeye özel galiba.