20Gündür çözülemeyen sorun

Online işlem merkezine giriş yaptığınız zaman genel arıza bildirimi var mı? Bu konuda size genel arıza diye bilgi verilmiş bu yüzden soruyorum.

Size tavsiyem sakin superonline a bulasmayim sinir hastasi olursunuz :joy: su an evimde iki internet var turk.net vdsl ve superonline fiber.superonline musteri hizmetleri efsaneler musteriyle dalga geciyorlar resmen. 24 aylik sozlesme yasal olmamasina kanunda net olarak belirtilmis olmasina ve emsal davalar olmasina ragmen kanunu hice sayiyorlar fesih etmek istediginizde. Benim su an tuketici hakem heyetinde dosya ve savunma istendi superonline dan bariz bir sekilde kanunda izin verilen son gun verecekler savunmalarini . Hakem heyetinden sekerse tuketici mahkemesine goturucem isi avukatim neticeyi bekliyor.435 daire sitedeyim cok insan sikayetci ve yonetim turk.net e basvurdu bakalim donus olursa protokol imzalamaya hazir yonetim turk.net gigafiber altyapisi icin. Aman diyim superonline mi :joy::joy::joy:

@ModeratriX bu ve benzeri konulardan dolayı geçen ayın 15inde açtığım destek kaydına istinaden yarın 13.10 gibi ortak çalışma yapılacak onun sonucunu bekliyorum.

1 Beğeni