2 haftadir internetim yok

2 haftadir internetim yok türk telekom ekipleri gelmeden musteri kaynakli diyor veya sahada porblem var musteriden kaynakli oldugundna giderilemedi diyor elektrikci cağirdim cebimden tüm kablolari yenilettim herseyi ama yinede ne dsl yaniyor ne internet ne gelen var ne giden lütfen artik sorunumu giderin lütfennnnn:((((

DSL ışığı yanmıyor kaydını ne zaman açtınız. Ve Telekom un gönderdiği otomatik mesaj dışında size TurkNet destek personelinden cevap verildi mi?

2020/05/ 18 de kopmalardan dolayi acildi sonra turk telekom gelip kablolari bagladi gitti sonra ayin 23 ünde gece 05:48 den sonra i ternet gitti ve birdaha gelmedj

TurkNet destek personelo hic ilgilenmedi hep gecistirdiler 23 ünden beri internet yok

1 Beğeni

23 ünde kesinti başladıktan sonra destek kaydı açtınız mı? Kaydınıza dönüş yapıldı mı? Eğer yapıldı ise ekran görüntüsünü paylaşır mısınız. Şu an DSL ışığı yanıyor mu?

dsl yanmiyor 23 ünde acildi internet arizasi adinda ss leri atiyim 1 dk ![Screenshot_20200602-004843_TurkNet|281x500](upload://c5rODEoM9jak9e9bDa2GEudo5px.jpeg

7tane is emri verildi hepsinde musteri kaynakli dendi gelen giden olmadan kisacasi bunlar turk telekoma top atiyor onlarda musteri kaynakli diyip gelen giden olmadan gecistiriyorlar

Binanın ankastresinde adınıza etiketli Yeni Bir kablo bırakılmış mı kontrol etme şansınız var mı?

evet çokk actim hic gelen giden yokki hic ekip gelmedk ne turk telekomdan ne turknetten

1 Beğeni

@Hakan.Yildirim bakabilir misiniz?

Ankastre kutusunda Telekom tarafına sinyal geliyor mu modemi bağlama şansınız var mı ?

modem direkt bağli kablolar 0 daha cat 6 cektik sinyal yok sorun bu modem herseyimiz calisiyor zaten bir anda gitti elektirikci ile değistirttik herseyi cat 6 dan direk cekili modem sorun suan sinyalin gelmemesi turk telekom gelip bakmadan musteri kaynakli diyor

Yerinde destek istemişmiydiniz ?

onu soyledim tam talep etmedim 100tl muhim değil arizayi giderceklerse online islemden tam basvuru yapiyim giderirlermi arizayi gideremezlerse yinede para isterlermi?