2 gündür gelmeyen internet

DSL ışığı hiç gelmiyor dün gelmişti ama uzun süre sarı yandı bugünse hiç yanmıyor. BTK’ya şikayet açtım yasal süreci de geçti … hayır tamda kapanmaya denk geldik
Abone no: 1770174

@HKN @EFG TTNET ekipleri cevap vermiyor

Destek kaydı açtınız mı? Kapanma sürecinde çalışmalar durmaz devam eder. Kapanma sürecinde sadece gıda harici satış yapan işyerleri kapalı olur.
Destek kaydı açtıysanız ne cevap verildi buraya atar mısınız?

1 Beğeni

Merhaba Yusuf Bey,

Yaptığımız görüşmede Türk Telekom saha ekiplerinden henüz bilgi gelmediği için üst birimlere durumu aktardığımı belirttim. Arıza durumunuz ile ilgili gelişme olduğu an sizi bilgilendireceğim. Bu süreçte modeminizin açık kalmasını rica ederim.

İyi günler dilerim.

1 Beğeni

Ben size şöyle bir öneride bulunayım. Şimdi TT turkneti kıskanıyor ve müşteri kaybetsinde bana gelsin diye uğraşıyor. Btk tüketici şikayetleri için buraya tıklayın.
Sayfaya abone olan kişi e devlet ile giriş yapsın ve firma faaliyet alanı seçiminde sabit telefon seçin
firma olarak turktelekom seçin. Şikayeti de şu şekilde yazın;
Sayın Turktelekom yetkililerine,

X tarihinde abonesi olduğum ve hali hazırda altyapınızı kullanan Türknet tarafından şikayet kaydı oluşturdum. Altyapı arızanız sebebiyle 3 gündür hizmet alamıyorum. Tarafınıza bildfirim yapılmasına rağmen herhangi bir çalışma veya onarım gerçekleştirmediniz. Abonesi olduğum Türknet tarafından arıza bildirimi yapıldığı halde arızaya müdahale etmiyorsunuz. Altyapının sorumlusu siz olduğunuz için de gerek Türknet gerekse tarafımca muhattap sizsiniz. Arızanın bir an önce giderilmesini arz ve talep ederim…

Bunu yazdıktan sonra sizi 4441444 numaralı telefondan arayacaklar. aradıklarında açın ve açıkça söyleyin bahaneleri kabul etmeyin. Yok kapanma vs. şeylerle geçiştirecekler sizinde cevabınız şu olsun tam kapanmada sizin hizmetiniz devam ediyor tam kapanma kapsamında değilsiniz. Gereğinin yapılıp arızamın düzeltilmesini bir an önce istiyorum. Diyin bakalım sonuç ne olacak hatta şimdi yazın umarım yarın erkenden ararlar. Adresi de yazmayı unutmayın tam adres yazın.

3 Beğeni