16 diyorlar şuanda 24 alıyorum

Tam bugün TurkNet 'e başvurumu yaptım. Türk telekom kullanıyordum 24 mbps hipernet TurkNet altyapı sorgulamasında adresimle sorgulama yaptığımda adresinize ait altyapımız bulunmamaktadır yazıyordu ev telefonu ile sorguladığımda 16 mbps veriyordu ama ben şuan zaten 24 mbps türk telekomdan alabiliyorum çoğu zaman 25 26 mbps gördüğüm oldu hızım geçtikten sonra ne olur böyle olay yaşayan var mı?

1 Beğeni

Türktelekom devre numarasını alıp TurkNet’e iletirseniz VDSL portunuz yanmadan TurkNet’e geçebilirsiniz. Hat değerlerinizi paylaşırsanız kaç mbps hız alacağınıza bakabiliriz ?

Modem arayüzüne girmeyi biliyorsanız hat değerlerini oradan paylaşabilirsiniz. TurkNet müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu detaylı bir şekilde sorabilirsiniz.

modem arayüzünde 24’lük paket kullansam da max hızım daha yüksek belli bir altyapı var demek ki

1 Beğeni

maks 60a kadar alabilirsiniz. TurkNet müşteri hizmetleriyle görüşünüz.

TT’den geçiş yapacaksınız. Aksi halde portunuz yanabilir.

Ev telefonunu da taşıyorum ama öyle bir şeyde port yanabilir mi sıfırdan geçmiyorum yani şuan daha belgelerimi de göndermedim daha yeni başvurdum

Eğer devre numarası vb verdiyseniz portunuz yanmaz ama normal geçiş yaptıysanız VDSL port alamayabilirsiniz.

türk telekomda devre numaramı nerden öğrenebilirim ki bir bilginiz var mı

Türktelekom online işlemlerden öğrenebilirsiniz.

hizmet numarası ile aynı galiba devre numarası göstermiyor online işlemlerde TurkNet desteğe yazdım bakalım bir şey yapabilecekler mi

Teknik kısımda gözüküyor olması gerek.

teknik kısmında yok ama türknetin desteğinde bazı operatörlerde hizmet numarası olarak geçer yazıyordu büyük ihtimal odur e-devlet üzerinden baktığımda abone no olarak da aynı şey çıkıyor

TurkNet Online İşlem Merkezi e giriş yapmıyormusunuz ? teknik kısımdan kasıt TurkNet Online İşlem Merkezi de teknik bilgiler kısmı yazar oraya bakacaksınız.