12 saatlik internet kesintisi

Hayırlı akşamlar. Sabah 7’den beri internetim yok. OİM’de destek kaydı açamıyorum. Bölgenizde sorun var diyor ancak 14. Saate girerken hala sorun çözülemedi. Bu kadar uzun kesintiler normal mi?

maalesef bazen kesintiler uzayabiliyor geçmiş olsun :frowning:

1 Beğeni

OİM’de çözüm için saat bilgisi belirtilmiş mi? Bölgenizdeki ekiplerin yoğunluk durumuna göre olması gereken sürenin altında veya üstünde çözülebiliyor. Olması gereken sürenin dışına çıkılan durumlarda TurkNet sizin için Türk Telekom ile iletişime geçiyor.

Sağolun, aşağıda 20 tane elektrik arabası vardı. Büyük ihtimal trafo patlamış bir kaç yerde ancak trafo ile dsl internetin nasıl bir bağı var?

Bağlı olduğunuz saha dolabının elektrik bağlantıları kesilmiş olabilir.

3 Beğeni

Saha dolapları elektriğe ihtiyaç duyar içlerisinde akü/ups genelde bir süre dolabı idare eder ama elbet onlarında enerjisi tükeniyor

3 Beğeni

Merhaba @fb1907, şu an son durumunuz nedir?

1 Beğeni

Öğlen saat 2 gibi internetim geldi. Saha dolabım arızalanmış. Ardından binaya gelip test ettiler. Şuanda internetim var ancak saniyede 100.000 lerce crc harası alıyorum.

Muhtemelen fiziksel kablolama sisteminde hala bir sorun var :frowning: Bu durumu çok yüksek ihtimalle TT tarafı görmüş ve işlem planını hazırlamıştır. Biraz daha bekleyin derim.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Hayırlı günler.

Ben size teşekkür ederim. Hayırlı günler dilerim :pray:

1 Beğeni