100mbit hız alabilir miyim

Arkadaşlar hat değerlerim ekte snryi 6 ya sabitledim ancak hızım 79da sabit 10 yapınca da 79 oluyor bu hat değerleri ile daha yüksek hız alamaz mıyım

Online İşlemler den Dslam kilidinin kaldırılması için kayıt açın.

Merhaba @yusufensar, TurkNet olarak altyapınızın desteklediği maksimum hızları size veriyoruz. Atanabilir hız kısmında görüldüğü üzere altyapınız 100 Mbps hızını destekliyor. Siz şu an 79 Mbps hız profili ile erişim sağlıyorsunuz.

@ahmetmelih, dediği gibi Online İşlem Merkezimiz üzerinden bize konu ile alakalı bir destek kaydı açın. Arkadaşlarım gerekli kontrollerini yaparak size bu konuda yardımcı olsunlar.

açtım ama kimse ilgilenmedi valla ben de son çare buraya yazayım dedim nms hız profilimin kaldırılması ile ilgili

Hızını 1 kademe dahil yükseltirsen internetin düzgün çalışmaz.

daha önce aynı hat aynı modemle kullandım sıkıntı olmadı ama gene nedense 79a sabitlemişler

1 Beğeni

Bana müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz?

ilettim yardımcı olursanız çok sevinirim

Benden haber bekleyin lütfen.

Size özel mesaj üzerinden cevap verdim.

Özel mesaj üzerinden iletişimdeydik ancak konunun güncel kalması açısından buraya bilgi yazmak istedim. Hattınzıda bir DSLAM kilidi yok. Şu an evde olmadığınız için kontrol edemediğinizi söylediniz. Gittiğiniz zaman bana mesaj atarsınız. DSLAM kilidi hattınızda bulunmuyor. Ulaşabileceğiniz maksimum hızları size veriyoruz

2 Beğeni

evet teşekkür ederim uzaktan modeme bağlandım tam hız alıyorum çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Çok sevindim @yusufensar, farklı bir sorun olması durumunda bana istediğiniz zaman buradan ulaşabilirsiniz. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

1 Beğeni

Bu konu 3 gün sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.