100mb olmasi gereken internetim en fazla 45 mb aliyorum

Selamlar @deniz900, kablosuz hız testleri sorun için bir kıstas değildir. Kablolu olarak test yapmanızı rica edeceğiz.

Selam kablolu ile denediğimde sorun ayni

Birde internetim kopup duruyor
Buda kablo ile MB aldığım

Altyapınızın desteklediği maksimum hız 60 mbps olarak görünüyor. Bakır altyapıda %30 kayıp olağan kabul edilir.

Geçiş yaptığımda internetten 100mb alınabileceği söylenmişti

Başvuru birimi başvuru alınırken tahmini demiyor bu arada kesin,garanti bir şekilde “ooo harika 100 mbps vdsl altyapınız var KESİNLİKLE bu hızı alırsınız” diyor.Geçtikten sonra destek birimi tahmini diyor.

Bu da internet konusunda bağlı olduğu hattın ne kadar kaldıracağını bilmeyenler için(çoğunluk böyle ve bilmek zorunda değil) sonradan hayal kırıklığı oluyor. @alperenatici

1 Beğeni

Merhaba internet hızi icin ekipler uğraşıyor ama duan internetim baya bir suredir kopuk normal bir durum mu

Selamlar @deniz900, konuyla alakalı yerel sağlayıcı saha ekiplerine bilgi iletildi. En kısa sürede gereken inceleme ve işlem gerçekleştirilecek :innocent:

1 Beğeni

Merhaba şimdi arandım internet geldigini soylediler diğer problemler icin bakilcak dendi ama hala internet alamiyorum modemde de isigi yanmiyor

2 gündür internet geri gelmişti simdi tekrar geri gitti boyle mi gidecek daha 1 hafta bile olmamisken boyle sorunlar lütfen yardım

Selam @deniz900, yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesi için uzmanımız yazışma başlatarak altyapı ekipleri ile iletişim halindedir. Güncel bilgi alır almaz sizinle paylaşacağız. Ayrıca önceliğini uzmanımıza ilettik :pray:

İnternet hızı için kimse uğraşmaz hocam.En fazla TT gelir eve modemine bakar vdsl mi diye sonra der ki 100 lük port yok binada kimse 100 almıyor.Altyapı sorgulama da 100 göstermesi bir anlam ifade etmiyor yani.Bir de ezber bi laf var.Fiber gelecek ama proje onaylanmadı.Bizde de yıllardır durum böyle :sweat_smile: Sen modem arayüzünden hat değerlerini atsana bakalım kaçlık porta bağlısın.

Tamamdır bekliyorum lütfen çözün

@deniz900 Anlayışınız için teşekkür ederim :pray:

İnternetimide kesiyolar :sweat_smile: o yüzden şuanlik herhangi bir işlem yapamıyorum xdd bekliyorum kac saatir