1000 tl modem tavsiyesi

merhaba tplink vr300 modem var resmen crc ozurlusu zayif ve isinan modemin senedir kullaniyorum biktim bundan saha dolabi broadcom dslam mumkumse broadcom cipli ozellikle qos destekki modem tavsiyeleriniz varmidir 1000 tl ye kadar

1150 ye Keenetic Hero Dsl var. Gerçekten çok iyi bir modemmis. Ben alıp iade etmiştim iyi değil diye ama tekrar satın aldım gerçekten çok kaliteli

2 Beğeni

Peak alsın onda yok mu :flushed:

2 Beğeni

broadcom modem demiştim :))))

Merhaba

Modemlerin eski Broadcom işlemcilermiş öyle diyor. Yeni Broadcom işlemcileri ucuz değil şuan. :face_with_hand_over_mouth:
TP link vr400 V3 ve vr600 V3 yeni tasarlanmış modemler en son çıkardılar, belki eski versiyonlarına bakmıştır.

1 Beğeni

Önermişler ama bende önereyim, Keenetic hero dsl aldım 1 ay falan oldu memnunum 73 mbps altyapı gösteriyor ben 97 mbps alıyorum snr 4 e düşürerek ve hattım 1 haftadır kopmadan çalışıyor.

Merhabalar, TurkNet Ekibi Ağ Bağlantı Kurulumunu bugün gerçekleştirdi. sipariş verdiğim Keenetic HERO DSL Yarın elime ulasicak Kurulumu biliyorum ama kopma vs. daha iyi verim alabileceğim değerleri bilmiyorum ayarlarınızı gösterir misiniz :slight_smile:
75 mbps Altyapim var. Santral uzaklık 184m