100 megabıtden 10 megabıt almak :D

15222298 hattım 100 megabıt tanımlandı ama gel gorkı 100 yerıne 10 megabıte tanımlanmıs :smiley:

ITU G.993.2 (VDSL2)

Hat durumu

showtime

Mod

VDSL2 CPE

VDSL profili

17a

Bağlantı hızı

10235 kbit/s 3072 kbit/s

Atanabilir hız

74863 kbit/s 28950 kbit/s

Gürültü marjı

23.8 dB 26.8 dB

Sinyal gücü seviyesi

12.6 dBm 7.5 dBm

Sinyal zayıflaması

3.8 dB 0.1 dB

@EFG hocam bı el atsanızda rahatlasak valahi

Aynısı bendede var bunlar dolandırıcı arıyorlar altyapımız 100 MB kadar VDSL destekliyor diyorlar bağlattığında adsl 15 MB veriyorlar

dolandirici degil kardesim uslup cok yanlis benimki basit kucuk bir.hata insanlik hali senin hat degerlerini at yetkili arkadaslar halleder

Uslupmu şöyle düşün bu olay 8 ay önce oluyor arıyorum anlatıyorum teknik servis ilgileniyor diyor telefonu kapatıyor cimere başvuruyorum tüketici haklarına başvuruyorum adamların hala umrunda değil sırf bu yüzden plastasiyonumu sattım sinirden ve hala bu durum çözülmüyor hadi bunuda açıklasınlar

hat degerlerını atarmısın

gelmiyorlar kaç kere dedim parasını veriyim gelin bakın yok

Özelden Devre numaranızı iletir misiniz ?

3 Beğeni

Devre no yazabilir misiniz özelden.

1 Beğeni

normal de 100 MBS hıza tanımlı ama bir kere alamadım dün DB degerlerini 7 38 yaptım böyle arttı biraz normalde download fazla upload az olması lazım degilmi

sorunn cozuldu tskler 1 gun gex oldu temiz oldu

2 Beğeni

tskler ugur hocam.cozuldu

2 Beğeni

Merhabalar, kusura bakmayın size şimdi yazabiliyorum :frowning: Sizin sorununuzu arkadaşlarıma iletmiştim. Sabah saatlerinde gerekli tüm işlemlerinizi gerçekleştirdiler. Hattınızın tanımında bir hata oluşmuş. Dediğiniz gibi 10 MBps ile bağlantı gerçekleştiriyordunuz. Şu an 88 Mbps ile bağlantı gerçekleştirebiliyorsunuz :slight_smile: