100 mbps internet aboneliğim var ama 33 mbps alıyorum

internet paketim özgür iletişim 100 değişiklik yapmama gerek varmı yinede aynı değilmi zaten

hocam teşekkürler yazmışsınız o kadar ama arıza kaydı oluşturduğumda türk telekom kullanıcı kaynaklı hata olduğunu söyledi hata TurkNet veya türk telekomda olsa böyle bi geribildirim vermezlerdi sanırım

Siz kaydınızı paket tarife adımından açın. Tarife ve profil hızlarının farklı olduğunu iletin. Bu arada müşteri numarası verebilir misiniz mümkünse.

1 Beğeni

aldığım hızın yavaş olduğunu önceden iletmiştim desteğe türk telekom ile iletişime geçtiler hata kullanıcı kaynaklı dendi o yüzden TurkNet ekip göndermeyi önerdi
müşteri numaram 2218082data

1 Beğeni

Hocam bana aynı şekilde 10-15 kere böyle geri bildirim gelmiştir ABARTISIZ hepsinin fotoğrafları var Türk Telekom hata müşteridedir diyip geçiyor TurkNet geldi sorunun iç tesisattan olmadığını anladı ve Türk Telekoma iletti fakat yine de aynı müşteri kaynaklı mesajları geliyordu

14 gündür aynı durumdayım. boş port olsa iptal etmeden millenicoma falan geçeceğim de. iptal edersem tekrar TurkNet 'e geçer miyim bilmiyorum, siz neden geçtiniz geri?

bayağı bi uğraşacağız görünüşe bakılırsa umarım sorun hızlıca hallolur yoksa interneti abimin üzerinden açıp yeni port almaya çalışacağım

1 Beğeni

Farklı bir kullanıcı üzerine açabilirsiniz anne baba abla kardeş vs daha hızlı oluyor arızayı çözene kadar siz 10 kere yeni abonelik başlatmış olursunuz

1 Beğeni

Sabah Milleniyi aramıştım öğleden sonra etiketlemeye geldiler o saatten beri sorunsuz kullanıyorum sadece abonelik işlemleri uğraştırıyor o kadar milleniye geçtikten sonra port sorunsuz ise iptal ettiğiniz TurkNet 'e geçiş yapabilirsiniz Sorunsuz şekilde kullanıma devam edersiniz Milleniye de sadece etiketleme yapılacağını belirtin iç tesisatım hazır deyin

benim üzerime olan hattı iptal edip sonra abimin üzerine başvursam farklı port alırmıyım milleniyle falan uğraşmak istemiyorum direkt türknetden yapılabiliyorsa yapayım

Türk net Büyük ihtimalle aynı portu verir hocam Millenide 2-3 gün kaldım ek ücret ödemedim Mesafeli satış sözleşmesi dolayısıyla 14 gün içinde iptal hakkın var ek ücret ödemeden Oradan TurkNet 'e geçebilirsiniz

1 Beğeni

ekipten bir arkadaş geldi kontrolü yaptı seramiğe 70 mbps geliyormuş sonra wifiye bağlanan kablo ile birşeyler yaptı orayı tam takip edemedim fazla bilgim yok :grinning_face_with_smiling_eyes: artık 70 mbps hız alıyorum alabileceğim maksimum buymuş zaten gayet memnunum şuan

1 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın hizmetinizi :pray:

75 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.