10 saatte modem sıfırlama

Destek kayıdı açtıktan sonra 10 saat geçmiş olmasına rağmen gerçekleşen şeyler: modemimin iki kez sıfırlanması, statik (!) ip adresimin değiştirilmesi, PPP bilgilerinin değiştirilmesi
Modemim (TD-W9970) normalde köprü modunda çalışıyor ve router’da (Mikrotik RB951G-2HnD, ROS 7.1 b6) PPP bilgilerimi girmesem dahi bir bağlantı sağlıyordu, bugün sabah 9 civarlarından beri o da olmuyor ama destek kayıdının açılışndan sonra geçen 10 saatin ilk 7 saat 25 dakikası içerisinde tek yapılan şey PPP bilgilerinin değiştirilmesi.
(modemi ilk sıfırlamadan sonra köprü moduna almadım)

sorum: TurkNet’e yeniyim de normalde de bu sürat ile mi işliyor destek kayıtları?

edit: forumda bir şey yazılınca bakılıyor sanırım, türktelekom’a arıza bildirisi yapıldı bu tiradı açmamdan kısa bir süre sonra

Forumda bakılıyor ama genelde işe gelene. Demekki sorununuz basitmiş ki bakılmış.
Bu şekilde işliyor zaman daha hızlısı olmaz. Olursada şansınıza artık.
Umarım memnun kalırsınız.

hocam genelde açılan destek kayıtlarına dönüşler 24 saat içerisinde inceleme sonrası yapılır. PPP konusunda sıkıntı dün de ben yaşadım ve son gidip gelmenin ardından hattımın DSLAM kilidine takıldığını gördüm. 99999 kbps dolaylarında 5dB ile buluşan modem şu an 88xxx de buluşuyor. Taşınacağım için uğraşmadım ancak işler TurkNet tarafında tuhaflaşıyor ara sıra.