10 Aylık Sabit Fiyat Kampanyası TurkNet Hesabımda Görünmüyor

10 aylık sabit fiyat seçeneği TurkNet hesabıma giriş yaptığımda ana sayfada yönlendirme yok, bazı kullanıcılarda sol menüde bir seçenek eklenmiş ama bendeo da yok. Nasıl yapacağım? Mobil uygulama üzerinden talep oluşturabileceğim uygun bir kategori de yok.
Var mı bu durumu yaşayan?

Merhabalar, foruma hoş geldiniz :wave: Yeni aboneler ve GigaFiber aboneleri bu kampanyadan yararlanamıyor. İki grubun da dışındaysanız bilgisayar üzerinden Online İşlemler - TurkNet adresini ziyaret etmenizi rica edeceğim. Kampanya “Fatura & Ödeme” sekmesinin içerisinde yer alıyor :innocent:

Yeni üye değilim bu sene 2. senem ve GigaFiber abonesi de değilim.

Şöyle ekran görüntüsüyle de paylaşayım:

Hizmetinizi kontrol ettim. Hizmetinizi dondurmuşsunuz. Aktif ederek kampanyadan faydalanabilirsiniz. 54991687 numaralı kayıt üzerinden de bilgi paylaşılacak :wave:

Teşekkürler, hizmeti aktif edip giriş/çıkış yaptığımda görebildim menüyü. Ancak ödeme ekranında ödemeyi gerçekleştiremiyorum, yaklaşık 6-7 dakikadır bekletiyor ve hiçbir ilerleme sağlanamıyor. Sistemde bir sorun var sanırım.

Rica etsem bilgisayar ve gizli sekme üzerinden dener misiniz? :melting_face:

1 Beğeni

Farklı tarayıcı ve reklam engelleyici kapalı bir şekilde dener misiniz?

1 Beğeni

Teşekkürler, reklam engelleyici kapatınca halloldu. Popup görüntülenemiyormuş onu farkettim sayenizde :slight_smile:

Sorunun çözülmesine sevindim, kampanyanız hayırlı olsun :handshake:

1 Beğeni