1 Haftadır Vae'ye geçemem

Bundan 2 hafta önce internette büyük bir sıkıntı yaşamaya başladım bizim 32mblslerden 1mbpslere kadar düştü 1 hafta kadar oimde cebelleşip sorunu çözemedikten sonra forumda konu açtım ve Mehmet isimli moderatör sayesinde en azından sorunumun nedenini ve ne yapmam gerektiğini öğrendim.Kisaca yapa altyapim iptal olmuştu ve vae altyapısına geçiş başvurusunda bulunmam gerekiyordu bende aynı dediği gibi yaptım ve 03.12de sabah saatlerinde başvuruyu yaptım öğlen turknetten arandım ve başvuru yapıldığını söylediler ve görüştüğüm kadın bana en geç 1 hafta içinde geçiş işlemlerinin yapılacağını söyledi ama cuma günü oldu hala ne vae altyapısına geçtim ne de hızımda en ufak değişiklik var ve p.tesi günü vizelerim başlayacak bu sıkıntı çözülmezse sınavlarda büyük sıkıntı yaşayacağım zaten o sıkıntıyı yaşadıktan sonra da turknette kalmayı düşünmüyorum.Eger benim gibi Vae’ye geçişte bu kadar sorun yaşayan varsa sorunun ne kadar sürede ve nasıl çözdüğünü anlatabilirse çok yardımı olur,ayrıca forumda yardımı dokunabilecek başka yetkili varsa onlardan da yardım bekliyorum.

Yardımcı olabilecek yok mu?

Herhangi bir yardım cidden çok iyi olur.

@EFG ilgilenirsen sevinirim. (20 karakter))

Bana turknetten arayan görevli ttnet’ten onay alındı demişti nasıl orda onay bekliyor ben de onu anlamıyorm

Gerekli bilgiler verilmiştir. Şu anda TT üzerinde VAE geçiş başvurunuzun onayı alınmış durumda görünüyor. Mail ile gerekli yerlere bilgilendirme yapılacak.

103 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.