1 haftadır internetim yok lütfen yardımm

Selamün Aleyküm,

Abilerim Kardeşlerim 1 haftadır internetim yok ve bana genel arıza var dediler sürekli tarih ertelediler en son olarak TurkNet beni aradı sorununun 19 unda çözüleceği söylendi dedi şimdi ise aşağıdaki resimdeki gibi Allah rızası için bunlardan bıktım adam gibi internet kullanacağım başka firma varmı bunlar beni oyalıyor ne yapmam lazım

Apartmanda yaşıyor iseniz sizinle birlikte aynı sorunu yaşayan başka aboneler var mı biliyor musunuz?

merhabalar,

apartmada değil 2 katlı binada alt katımda dayımlar vodafone kullanıo ve düzgün çalışıyor herkesde sorun yok mahallede ne yapmam lazım

Bu gibi durumlarda maalesef beklemekten başka çare gelmiyor, ön görülen tarihtenden de önce arızanız giderilebilir olay tamamen türk telekom ekiplerinin insiyatifine kalmış umarım en kısa sürede internetinize kavuşursunuz

Alt kat Vodafone abonesi de mi bakır altyapı üzerinden hizmet alıyor ve siz yapa altyapısında mısınız?

merhabalar,

yapa dayım hocam öncelikle sunu dicem bana daha öncelerden 15 inde çözüleceği söylendi daha sonda 19 unda simdi ise 22 sinde sürekli ertelediler interneti asla kullanamadım yazık valla o kadar çok madur oldumki sinirden ağlıcam böyle rezalet görülmedi

1 Beğeni

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bu arada TurkNet ten herhangi bir talebiniz yoktu değil mi vae geçişi gibi bir talep yoktu değil mi?

Yerinizde olsam vae geçerdim en azından ay sonuna kadar net kullanırdım.
Ardından tekrar yapaya geçerdim.

Aleykümselam @melo373434, bana özel mesaj üzerinden sorun için açmış olduğunuz destek kaydınızın numarasını iletir misiniz? Ben bu süreçte size yardımcı olabilmek için elimden geleni yapacağım. Sizden mesaj bekliyorum.

@EFG mesaj geldimi size ?