1 aydır internetim yok

Tam 1 ay önce bugün dsl ışığım yanmamaya başladı bunun sonucunda bende türknet destek kaydı açtım türknet evime ekip yolladı ve hattı kontrol etti gelen arkadaş kutuma internet gelmediğini söyledi türk telekoma bildiriceğini ve 48 saat içinde internetimin geleceğini söyledi ancak değil 48 saat 30 gündür türk telekom arızayı çözdüğünü söylüyor ama benim arızam devam ediyor lütfen biri bana yardımcı olsun.

Behzat Bey, merhaba TT ekipleri sorunu giderdikten sonra modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yaptınız mı ? Eğer yapmadıysanız fabrika ayarlarına döndürme ve kurulum işleminizi yapın ve buraya sonucu SS olarak ekleyin. Şu anda herhangi bir hız buluşmuyor farkındayım ama dediğim işlemi denemeniz de fayda var.

resetleyip yeniden kurulum işlemi yaptım ama sonuç değişmedi.

Merhaba, müşteri numaranızı yaşamış olduğunuz bu sorun ile birlikte bana özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Ben size yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni

İlettiğim bilgiler geldimi acaba? efg teşekkürler.

valla kardeşim seni tebrik ediyorum. peygamber sabrı varmış. 1 aydır beklemek ne ya :slight_smile: aga baktın türknet çözemiyor. bb diyeceksin bu kadar basit. 1 aydır çözülmeyen şey arap saçı olmuştur. belli ki tt sabote ediyor ve türknet söz geçiremiyor/beceremiyor. mecbur tt’ye geçeceksin. hee diyorsan ki benim vaktim var ben türknetten vazgeçemem sana iyi beklemeler. Arkadaş yardımcı olmaya çalışıyor ama o iş tt’den döner…

Selamlar, konu ile ilgili hızlıca aksiyonlarımızı alacağız. Ben TurkNet çalışanıyım. Şimdi açık olan destek kaydınızı uzman ekip arkadaşlarıma iletiyor olacağım. Size geri dönüş yaparak bilgi vereceğiz. Hiç merak etmeyin. En kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmış olacağız.

Çok teşekkürler umarım çözüme kavuşur çünkü çok mağdur durumdayım türk telekom bilinçli olarak sorunu çözmüyor.

güncelleme:bugün yeniden arıza kaydı açtılar türk telekoma yeniden bu şekilde dönüş yaptılar.Arıza olmadığını söylüyorlar modemime hız gelmiyor sorun telefon kablomda olabilir mi ?

1 Beğeni

Türktelekom da sıkında var bende fibere geçiş talebinde bulundum 25 gün oldu hala modem kurulumu yapmadılar

Sorun zaten şu an yerel operatör tarafında taşanıyor. Biz bu konu için yerel operatör tarafı ile görüşüyoruz. Arıza bildirimini onlara yapmışız. Sizin kaydınızla bizzat ilgilenen arkadaşım gerekli yerlere mail atarak sorun yaşandığını ve kısa süre içerisinde çözüme ulaşması gerektiğini söylemiş ve iş takibini yapmaya başlamış. Siz bu aşamada bir işlem gerçekleştirmeyin. Bizden haber bekleyin. Kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Türk telekom çalışanı bugün geldi.Santrala gidip yeni porta bağladı internetimi şuan internetim geldi EFG ye çok teşekkür ediyorum

2 Beğeni

Rica ederim. Ben buradan tüm kullanıcılarımıza elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Anlayışınız için sağ olun. Bir sıkıntı olduğu zaman ben hep buradayım :muscle:

6 Beğeni