1 aydır internet yok DSL de yanmıyor

Mağdurum ne gelen var ne giden ankesördeki kablomdaki isimde yerde buldum birileri portumu mu çaldı anlam veremiyorum. Apartmanda bi bende yok herkeste var neyin bakımı çok saçma. Daha 3. Ayımdayım Ttnet yavaş diye yeni geçiş yaptım pişman ettiler hiç yok şimdi internet!

türk telekom TurkNet’e bildirdiği üzere bölgenizde bir arıza mevcut. Belirtilen süre sonunda muhtemelen sorununuzu çözeceklerdir diye umuyorum

1 Beğeni

Bu arıza bölgesel oluyorsa sadece benim neden kesik ve arıza 1 ay mı sürer geçen sene turktelekomda 4ay kesmişti sadece beni mi buluyor bu bakım kesinti apartmanımda kimseye böyle bişey olmamış senelerdir karşı apartmanda TurkNet kullanan kuzenim var hatta onun vasıtasıyla geçtim Aralık ayında. Onda da hiç bir problem olmamış aklım almıyor 2020 yılının yaklaşık 8 ay kullanamadım kablo döşeseler bu kadar sürmez ki

Her uzadığında ekran görüntüsü almaya çalıştım bakın Verilen süreye son 1-2 saat kala 3 gün uzuyor belirli bir gün yok ki

1 Beğeni

TT fazla üzerine düşmüyor galiba buradaki modlardan birisi ilgilenir umarım @EFG @HKN

1 Beğeni

17 Mart 2021 oldu bu sefer de her değiştiğinde destek kaydını açmaktan üşenmicem merak ediyorum bakım ne zaman bitecek faturamı da dondurdum rezalet rezillik tamamiyle aboneliği yaparken verdikleri tüm sözler çöp oldu gözümde değerleri sıfır yani şuan başka tarifelere bakıyorum uygun bulursam geçiş yapacam bu hafta türktelekoma gidip soracam da ne bakımıymış bu hizmet numaram belli zaten

TT ye sorun bakalım neden sürekli uzuyor? Genel arıza durumunda ISS lerin yapabileceği çok bir şey yok.

Merhabalar, öncelikle hizmetinizin başında yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Ne yazık ki bölgenizde yaşanılan bir genel arıza durumu var :frowning: Genel arıza durumlarına yerel operatör müdahale ediyor ve onların işlem sağlamasını bekliyoruz. Bu, bu arada sadece bizden kaynaklı değil diğer İSS kullanmak isteseniz bile onlarda da yaşayacağınız bir süreç…

Biz gerekli takibini yaparak size en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Aksi bir durum olursa bana buradan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

Benim şimdi faturam bu ay da geldi. Arıza giderildikten sonra kullanmadığım günleri Saymayacaklarmışfakat sistemde aktif faturam görünüyor son ödeme tarihi geçmeden internet gelecek mi ? Ya da ödemesem bana yine sorun olacak mı ? Çünkü 1 Aydan fazla oldu internet yok

Siz faturayı ödeyin, arıza giderildikten sonra fatura adımından kayıt açın. Kullanmadığınız günler için fatura indirimi yansıtılır.