≈1.5 yıldır TurkNet

Bu konu altında hizmet hakkında merak ettiklerinizi yanıtlıyorum. Şahsi yorumunuzu kendi konunuzu açarak yazınız.

Konu güncel ve mevcut. 29/01/2024

Konu güncel ve mevcut. 20/02/2024

Konu güncel ve mevcut. 23/05/2024

hocam malum gebzede 3 mahalle gigafiber yapıldı belediye ile konustum diger mahalleler ile ilgili çalışma takvimi belli degil dedi türknetin gebzede askıyamı alındı acaba yanıtlarsanız sevinirim

GigaFiber’de alınan ping değerleri diğer İSS’lerin fiberlerine oranla nasıl?

Ayrıca kişisel olarak GigaFiber’in yayılma hızının son yıllarda nasıl şekillendiğini merak ediyorum. 3+ yıldır GigaFiber bekleyen biri olarak hala bulunduğum yere ulaşmadı. Yatırımlarda bir yavaşlama vs. var mı?

Merhaba, @omeraltinova, bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna bağlı olarak değerlendiriliyor. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bölgenize geldiğimizde mutlaka bilginiz olacaktır.

1 Beğeni

Merhaba, açıkçası ping değerleri gayet tatmin edici seviyede aynı zamanda diğer telekom firmalarına göre alabildiğim en iyi ping değeri şu anda TurkNet tarafından sağlanıyor fakat Metro-ethernet hizmetimi bu karşılaştırmanın içerisine katmıyorum çünkü ap ayrı bir konu fakat ping stabilitesi olarak metro ethernete çok yakın olduğunu söyleyebilirim. Yurt dışı çıkışlarında olsun yurt içi trafikte olsun çok düşük gecikme ile şu vakte kadar ufak tefek pürüzler haricinde bir sıkıntı yaşamadım. @Gulsah TurkNet tarafından gerekli altyapı bilgilendirmesini yapmış bilginiz olsun. @omeraltinova

1 Beğeni