1.5 aydir yok

Simdi TurkNet 'e basvurdum hersey iyi falan konustuk ettik ellerin modem falanda yoktu trendiyol sitesinden modem onerdiler satin bile aldim modemi modem 2 gunde geldi fakat TurkNet 45 gundur yok şaka gibiler dalga geciyorsunuz resmen ariyorum ne oldu neden gelmiyorsunuz diyorum altyapida bilmem ne sorunu var iletisime gectik fala diyolar ilk basta sorun degil dedim 15 gun bekledim sonra aradilar beni hicbir sorun yok 2 ila 6 iş gunu icersinde gelip kurulum yapacaklar dendi tamam dedim ne guzel falan dedim sonra yarin tekrardan aradilar ayni seyleri soylediler alt yapida bilmem ne falan var diye bu anlattiklarim 3-5 kez tekrar etti boyle suan 40 yada 45 gun oldu bekliyorum halen isin tuhaf yani arkadasim araciligiyla TurkNet 'e gecmek istedim arkadasima 10 gunden daha kisa surede geldiler ve arkadasimla aramizda 2.5 km falan var anlatmak istedigim 2021 yilindayiz biz 45 gunde duzelmiyecek hata yok kimse var falan demesin muhtesem derecede magdur durumdayim ne diyeyim bilmiyorum sinirliyim insaallah burdan biri cikarda derdime derman olur ne diyeyim yani icler acisi halde TurkNet

Komşunuzda var mı internet? Belli ki altyapı yok veya genel bir arıza var?. Sorgulama da ne çıkmıştı ADSL mi VDSL mi?

Port sıkıntısı vardır başvuru yaparken port gözüküyor fakat tt ekipleri geldiğinde port olmadığını söyleyip iptal ediliyor başvurunu aynı sorunu bende yaşadım tt kendi müşterilerine öncelik tanıyor boşa port çıkmasını bekliyordur TurkNet

1 Beğeni

Vdsl icin basvurdum olan bana oldu modemde elimde kaldi 200 tl vermistim bide komsularimin 2sindede internet var ama ne kullaniyolar bilmiyorum TurkNet bugun var diyor yarin yok diyor onlarda ne yaptiklarini bilmiyorlar isin asli kullanmadan pisman oldum

Ayrica TurkNet sitesine girdigimde alt yapi sorgusu yaptigimda abonelik yaptigim icin o binada abonelik mevcut baska hat verilmiyor falan diyorda daha kullanmak nasip olmadi buyuk ihtimal olmayacakta

Kendi daireniz için sorgu yaptıysanız mevcut abonelik gözükür.TurkNet abonesi olmayan bir daire üzerinden sorgu yapmayı deneyiniz.

Binada zaten 3 daire var benim no 3 sorgu yaptigimda no 2 veya no1 yapsam bile abonelik mevcut diyorda hak getire inat ettim bakalim ne zaman gelecek muhtesem TurkNet